• Fotogalerie
  • Informace o škole

Poprask minikopaná

25. 9. 2013

Naše škola se letos zúčastnila v rámci Poháru pražských škol (POPRASK) turnaje v minikopané, který se konal jako již mnoho let předtím ve sportovním areálu Pražačka.

Byli jsme vylosováni do skupiny E1 s HŠ Vršovická a Gymnáziem Prof.J.Patočky.

Zápasy základní skupiny jsme zvládli výtečně. S HŠ Vršovická jsme sice jen remizovali 1:1 (vyrovnávací branku jsme dostali 5 sekund před koncem zápasu!), ale Gymnázium prof. Patočky jsme přesvědčivě porazili 4:1 a svoji základní skupinu vyhráli.

V semifinále nás čekal soupeř ze skupiny E2, který se umístil na 2.místě – SOŠ a taneční konzervatoř z Prahy 6. Tento zápas jsme jasně ovládli a vyhráli 3:0. A jelikož si Gymnázium prof. Patočky stejně úspěšně počínalo i v druhém semifinále, střetli jsme se spolu opět, tentokrát ve finále. Do dalších bojů postupoval jen celkový vítěz skupin E.

První poločas jsme vyhráli 1:0. V polovině druhého poločasu nám zranili naši brankářskou jedničku a zároveň nám dali při tomto faulu vyrovnávací branku, která tak správně neměla platit! Protesty nám nepomohly… Do branky musel nastoupit náš náhradní brankář, a seč se snažil, jak uměl nejlépe, dostal ještě další dvě branky a my prohráli finále 1:3 a z dalších bojů jsme byli vyřazeni.